Students

3 course, PS-3 (2016-2017), Alexander S. Slabospitsky (curator)

1.    Blyumska Elizaveta
2.    Viniarska Kateryna
3.    Dronova Yuliia
4.    Lyzhechko Mariia
5.    Omelchuk Igor
6.    Petrov Andrey
7.    Pereyaslov Olexiy
8.    Piven Denis
9.    Rudenko Olga
10.   Semyda Valeriia
11.   Serko Kateryna
12.   Serhii Tverdokhlib

2 course, К-23 (2015-2016), Alexander S. Slabospitsky (curator)

1.    Блюмська Єлизавета Сергіївна
2.    Бовкун Єгор Володимирович
3.    Вінярська Катерина Андріївна
4.    Дронова Юлія Олегівна
5.    Казак Володимир Владиславович
6.    Карпенко Антон Валерійович
7.    Лижечко Марія Сергіївна
8.    Лук'янчук Євгеній Сергійович
9.    Омельчук Ігор Святославович
10.   Палій Богдан Олександрович
11.   Переяслов Олексій Сергійович
12.   Петров Андрій Олегович
13.   Півень Денис Олегович
14.   Пострелко Євгеній Владиславович
15.   Семешко Юрій Володимирович
16.   Семида Валерія Олександрівна
17.   Серко Катерина Русланівна (group's monitor)
18.   Сорока Ктерина Богданівна
19.   Твердохліб Сергій Олегович
20.   Шатик Катерина Олександрівна
21.   Шилкова Марина Андріївна

3 course, SA (system analysis), Igor A. Makushenko (curator)

1.    Дементьєва Дарина Степанівна
2.    Доцина Катерина Юріївна
3.    Єргієв Іван Олексійович
4.    Кулініч Ольга Олегівна
5.    Лихенко Дар'я Костянтинівна
6.    Лішнянська Софія Андріївна
7.    Маковенко Микита Сергійович
8.    Немировська Марина Олександрівна
9.    Перкова Марія Ярославівна
10.   Ретивих Єлизавета Олександрівна
11.   Танасійчук Ростислав Олександрович (group's monitor)
12.   Царевський Олесь Олегович
13.   Яцура Максим Володимирович

4 course, SA (system analysis), Irina V. Rozora (curator)

1.    Білоус Марія Олександрівна
2.    Будіченко Владислав Олегович
3.    Гетало Станіслав Валерійович
4.    Гуртовий Борис Дмитрович
5.    Дробот Вікторія Олегівна
6.    Жигалло Андрій Андрійович
7.    Золотухіна Наталія Юріївна
8.    Кіньколих Анастасія Андріївна
9.    Костинський Владислав Михайлович (group's monitor)
10.   Литвиненко Тетяна Ігорівна
11.   Моргун Анастасія Петрівна
12.   Павлюк Марія Вадимівна
13.   Розмариця Ангеліна Андріївна
14.   Фурсенко Вікторія Станіславівна
15.   Чернієнко Валерій Олександрови

Masters (magisters), 1 course, SMDM (systems and methods of decision making) (2015-2016),
Evgen Ivohin (curator)

1.    Ботте Олександр Вікторович
2.    Жежела Вероніка Вікторівна
3.    Жмуд Олександр Олексійович
4.    Ковальчук Любов Дмитрівна
5.    Лупул Тетяна В`ячеславівна
6.    Недзельська Маргарита Юріївна
7.    Переяслов Михайло Павлович
8.    Пращур Анастасія Анатоліївна
9.    Савеленко Марія Сергіївна
10.   Чечельницька Катерина Олександрівна
11.   Яцюк Тарас Вікторович

Masters (magisters), 2 course, SMDM (systems and methods of decision making) (2015-2016),
Myhaylo M. Sharapov (curator)

1.    Grynenko Olga
2.    Iedemska Oksana
3.    Kakoichenko Andrii
4.    Knopov Dmytro
5.    Korniienko Fedir
6.    Koriahina Olha
7.    Martyniuk Ihor
8.    Rasschektayev Anton
9.    Rybalchenko Maksym
10.   Senkevych Serhii
11.   Stovba Viktor
12.   Tkachenko Yaroslav
13.   Chesovnyk Oleksandr